Temizlik şirketlerinin sağlamış bulunduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı meslek alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, sgk takipleri benzer biçimde bir çok fazla aşamayı yapmış oldukları için aşırı sayıda ki firma temizlik mensubu teminini bu temizlik şirketleri vasıtasıyla yapmaktadır. özellikle dönemsel personel talepleri itibariyle iş çıkışlarının çok fazla yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.

Sözleşmeli Temizlik Personel Temini

Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik mensubu için altı aylık yahut 1 senelik dönemler üstünden sözleşmeler yapılmaktadır. sadece şirketimiz değişik talepler içinde şirketlere hususi çözümler sunmaktadır. Temizlik personellerimizin hizmetleri çeşitli zaman aralıklarında denetçilerimiz tarafınca takip edilmektedir. Hem de temizlik personellerimizin tüm özlük hakları şirketimiz tarafınca güvence altına alınmaktadır. Sgk girişleri işe başlamadan şirketiniz yetkililerine ulaştırılacaktır.

Yarı-Tam Zamanlı Temizlik Personelleri

Kısa süreli şekilde nitelendirdiğimiz günü birlik veya haftalık çeşitli açılış ve organizasyonlar için talep edilen istenilen sayıda personel temini şirketimiz tarafınca sağlanmaktadır. Gerekirse tüm vasıta gereç ve malzemeler de şirketimiz tarafınca karşılana bilmektedir. Temizlik mensubu temini için bizlerle bildirişime geçe bilirsiniz.

Zemin Cilalama ve Bakım

Zemin Cilalama ve Bakım

Zemin cilalama bütün yüzey yerlerde olduğu gibi tüm yüzeylerde cilalama yapılmasını gerekirtirir.

İNCELE
Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla Bursa bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İNCELE
AVM ve Mağaza Temizliği

AVM ve Mağaza Temizliği

YSF Temizlik ,Profesyonel ekibimiz; AVM ve Mağaza temizliği hizmeti hijen konusunda en onemli temizlik dallarından biridir.

İNCELE