Makina Teknik Temizliği, her alanda dikkat ettiğimiz, gerekli tedbirleri almadığımız zaman önemli sorunlara yol açan bir kavramdır. Buna soluduğumuz havanın, içtiğimiz suyun temizliği dahil olduğu kadar, ürettiğimiz endüstriyel ürünlerin ve hatta alt bileşenlerinin temizliği de dahildir.

Kalıntı kirliliği, ilgili parçanın üzerinde kalan katı parçacıklardan ve çözülebilen maddelerden oluşur. Bunlar, prosesin adımları ya da dışarıdan alınan alt bileşenler nedeniyle parçanın üzerine yapışırlar ve kullanıldıkları yerde çalış- ma zararlarına yol açabilirler.

Teknik temizlik de kullanılacak kimyasallar çok önem arz etmektedir,bu nedenle profesyonel fizibilitenin yapılması öngörülür,makine üzerinde oluşan yağ katmanı,karbon siyah ve ısıdan dolayı kirlilik oluşturmuş bölgeler konusunda uzman kimyager ile analiz edilerek mevcut kirliliği çözebilecek alkali kimyasal ürünler kullanılır.

Bursa endüstriyel makina teknik temizliği-Bursa Pres temizliği-Bursa kalıp temizliği-Bursa otoklav temizliği-Bursa merdane taşlama temizliği-Bursa makina ağır iş tezgah temizliği - Bursa cnc temizliğ-Bursa delme makinası temizliği -Bursa makina fırın temizliği-Bursa lazer kesim makina temizliği-Bursa taşlama makina temizliği-Bursa silindir taşlama makina temizliği-Bursa torna tezgah temizliği-Bursa freze temizliği-Bursa silo temizliği-Bursa tank temizliği-Bursa konveyör temizliği-Bursa denetleme öncesi makina temizliği -Bursa ysf makina teknik temizliği

Site İçi Otopark Temizliği

Site İçi Otopark Temizliği

Günümüzde kapalı ve açık otopark alanları hızla çoğalmaktadır.Artan talebe bağlı olarak firmamız bu özel hizmeti size özel çözümlerle sunmaktadır.

İNCELE
Site, Blok ve Merdiven Temizliği

Site, Blok ve Merdiven Temizliği

Apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz..

İNCELE
Personel temini

Personel temini

Temizlik şirketlerinin sağlamış bulunduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı meslek alımları hizmeti vermekteyiz

İNCELE