Dış Cephe Ve Cam Temizliği’nin tüm zorluk ve risklerini sizin üzerinizden alarak size sorunsuz ve garantili bir şekilde üstelik olabilecek en makul fiyatla ekonomik bir hizmet sunar.

Dış Cephe Ve Cam Temizlik Şirketimiz Sizi üzmeden memnun edebilme ilkesi ile verdiğimiz hizmetleri,

1.    Dış Cephe Ve Cam temizliği
2.    Tek ve çift camların temizliği,
3.    Çerçeve temizliği,
4.    Bölme cam temizliği,
5.    Cam kapı temizliği,
6.    Cam ile oluşturulmuş çatıların temizliği,
7.    Metropol ve her türlü yüksek binaların temizliği,

Gibi üstte sıraladığımız bütün hizmetleri ve adı geçen temizlik alanlarında deneyimli, uzmanlarımız tarafından alınacak hizmet şekli yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar gözden geçirilerek. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonel temizlik hizmetini garantili ve memnuniyetiniz çerçevesinde ifa ederken, sizin memnuniyetinizle birlikte sizi ve sevgili dostlarınızı da referanslarımız arasında görmenin onurunu taşımayı hedefliyoruz.
O nedenle Sloganımız,

Dış Cephe Cam Temizliği kesinlikle kendine has uzmanlık ve standart gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliğinde kullanılan kimyasallar mutlaka TSE garantisinde olmalıdır. Metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilip ona göre ayrı bir temizlik işlemi uygulanmalıdır. Bunlara uymayan temizlik sistemlerinde sonuç alınması zordur.

Dış cephe temizliği yılda  en az iki kez yapılması gereken bir temizliktir. Bilinçli yapılan dış cephe temizliklerinde olumlu sonuçlar alınır, dış etkilere karşı maruz kalmaması sağlanır.

Dış cephe temizliğini yapan şirketler ve kişilerin güvenirliği de çok önemlidir. Çalışanlar mutlaka sosyal güvenceli ve güven vermeleri en önemli ayrıntılardır. Çok yüksek binalarda vinç, asma sepet ve benzeri yardımlarla  binanın konumuna göre en uygun temizlik işlemi seçilerek ve çalışma alanının çevresi de mutlaka emniyete alınarak yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Bursa'da de hizmet veren YSF Temizlik sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizlik lerinizde hizmet vermektedir.

İNCELE
Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.

İNCELE
AVM ve Mağaza Temizliği

AVM ve Mağaza Temizliği

YSF Temizlik ,Profesyonel ekibimiz; AVM ve Mağaza temizliği hizmeti hijen konusunda en onemli temizlik dallarından biridir.

İNCELE